Troufnete si na zelenou?

Plesová sezóna se blíží ke svému vrcholu. A jakou barvu šatů zvolit? Jednoznačně odstín nadchazející jarní louky. Zelená je naprosto báječná barva, která sluší jak tmavovláskám, brunetám, zrzkám, tak i blondýnkám. Mějte na vědomí, že krásnou ženu pro tento nádherný společenský večer dělají hlavně šaty. Být okouzlující, nepřehlédnutelná, nejkrásnější je touha nás všechny, ale také je velmi důležité cítit se dobře. Při výběrů šatů si dejte velice záležet. Nezáleží na trendech, značce a ani na jméně modního návrháře. Vybírejte takové, které kopírují a zachovají linii vaší postavy a ať střih sedí vašemu věku.

DSC_6001u

Pro ples jsou ideální dlouhé šaty, v mém případě dlouhé s vlečkou a holými zády. Tyto šaty jsou na jednu stranu decentní, na druhou stranu vás v nich nikdo nepřehlédne! I když šaty nejsou nijak zdobené, tak díky lesklému materiálu jsou vystavené na obdiv. Co se týče šperků, méně je někdy více. Zvolila jsem jednoduché, decentní, zlaté náušnice a prsten s brilianty. Jako větší ozdoba naprosto stačí nepřehlédnutelné psaníčko, kam se vejde pudr, rtěnka, kapesníček a mobilní telefon. Já v líčení neexperimentuji, proto odvážnější barva rtěnky se k tomuto celkovému ouffitu naprosto hodí.

DSC_6028u

DSC_6020u

DSC_5937u

DSC_5999u

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu bezplatně díky programu PALÁC Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána