Mom džíny nejen pro mámu

Pamatujete devadesátá léta a oblíbený americký seriál "Beverly Hills 90210"? Já jsem tento seriál zbožňovala, bylo to něco jiného, hlavně ta podivná až přitažlivá móda. Nějaké kousky bych na sebe snad teď ani nevzala, ale v té době, to bylo něco nové. Takovým zvláštním kouskem byly "mrkváče", to si jistě každá z nás pamatuje. A pokud sledujete kolem sebe mladé slečny, tak v posledních sezónách se tyto džíny vrátily zpátky do módy i v jejich podání, akorát pod jiným názvem "mom jeans". Žádný slim střih, žádné rozšíření, prostě rovné nohavice v kombinaci s vyšším pasem. Když se hezky nakombinují se zbytkem oblečení, může vzniknout velice příjemný outfit.

DSC_1498

DSC_1413

Pokud chcete ležérní džíny alespoň trochu povýšit, zkombinujte je s elegantnějším sakem. A nemusíte ani čekat na jarní počasí, sako se dá perfektně nosit i pod kabátem. Perfektní doplněk v podobě čepice, klobouku nebo jiné moderní pokrývce hlavy dotvoříte stylový look a toto je právě správná cesta, jak doladit tento střih džinů. Co se týče obuvi, možností je několik. Podpatky jsou rozhodně sázkou na jistou, kdy celek vypadá velice přítažlivě. Ale další pohodlnější variantou, kterou doporučuji, jsou polobotky nebo tenisky.
 

DSC_1411

DSC_1544

Kotníkové boty pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v přízemí v prodejně BAŤA.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána