Módní hit - slaměný materiál

Pro někoho mohou být kabelky z přírodního materiálu poněkud fádní, ale vězte, že opak je pravdou. Vyberte si krásný kousek, kterým oživíte letní outfit a vystoupíte z řady. A dost možná, že ani žádnou nebudete muset kupovat. Třeba ji najdete v maminčiným šatníku.
Když jsem byla malá holčička, milovala jsem šmejdit mamince v botníku a ve skříni, zkoušela všelijaké možné boty, oblečení i doplňky a jeden takový oblíbený kousek byla právě slaměná kabelka. Hrála jsem se s ní tak často, že ani nevím, kde je jí konec. Možná budete mít větší štěstí a slaměnou kabelku v maminčiným šatníku najdete. A pokud ne, můžete se vydat na nákupy.

img6092

Oblíbené jsou velké, prostorné slaměné kabelky, schopné pojmout veškeré nezbytnosti na pláž a piknik jako kdysi, podle aktuálních módních trendů je však můžete nosit také do práce či do města. Nosí se různé tvary a velikosti, žádná slaměná kabelka není šlápnutím vedle. Můžete si pořídit větší kabelu, do které se vám vejde spousta věcí, nebo si můžete pořídit například elegantní a originální psaníčko.

img6130

V dnešním outfitu můžete vidět právě slaměné psaníčko, ke kterému je i popruh, takže ho lze nosit i jako crossbody. Léto psaníčkům přeje nejvíc ze všech ročních období, tak proč nezvolit tento stylový kousek? Proutěný materiál dokonale oživí jakýkoliv letní outfit. Můžete si obléci džíny a tričko, nebo košilové šaty, perfektně se hodí i k pouzdrové sukni s elegantním tílkem, jak jsem to zkombinovala v dnešním looku.

img6109

Celkový outfit jsem pozvedla vkusným slaměným kloboukem, který vás v parních letních dnech ochrání před sluncem. Páskové sandály na vysokém podpatku dodávají ten správný ženský sexappeal. V případě, že pojedete autem, můžete si pořídit vkusné espadrilky s otevřenou špičkou a vázáním kolem kotníku, které jsou pohodlné a k slaměnému klobouku i kabelce se perfektně hodí.

img6158

A na závěr malá rada, proutěná kabelka je sama o sobě velmi výrazným prvkem, proto ji kombinujte spíše k jednoduchým oděvům.

img6098

Kabelka je značky PROMOD (starší kolekce).

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu bezplatně díky programu PALÁC Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána